پیامک انبوه موجب می شود که شما بتوانید پیام های مهم را با سرعت به دانش آموزانتان مخابره نمایید. آیا مدرسه شما دارای قانون "ارسال پیامک در این مکان ممنوع می باشد" است؟ احتمالاً زمان آن فرا رسیده تا تجدید نظر نمایید! پیامک انبوه ابزاری موثر برای بازاریابی تجاری می باشد، اما می توان از آن به عنوان متدی موثر برای دیگر موارد ارتباطی نیز استفاده کرد. در سال های اخیر، بسیاری از مدارس از اس ام اس انبوه بهره برده اند تا بتوانند اطلاعات مهم را با معلمان، دانش آموزان، کارکنان و والدین به اشتراک گذارند. اگر شما مدیر مدرسه هستند و مدتی است به بهره وری از پیامک انبوه و اس ام اس گروهی برای مدرسه خود فکر می کند، ما 3 دلیل به شما ارائه خواهیم کرد که نشان دهنده اهمیت اس ام اس برای مدارس می باشد.
پیامک انبوه موثر می باشد
گوشی های هوشمند این روزها هم در میان نوجوانان و هم در میان بزرگسالان طرفداران زیادی پیدا کرده است، و در کنار آن اس ام اس تبدیل به یک ابزار اصلی برای برقراری ارتباط شده. این مساله دو مفهوم برای شما به عنوان یک مدیر مدرسه خواهد داشت. اول آنکه والدین، معلمین، کارکنان و دانش آموزان شما به احتمال زیاد دارای یک موبایل هستند. دوم انکه آنها احتمالا از این موبایل به صورت دائم برای ارسال و دریافت پیامک استفاده می کنند. این موضوع به این مفهوم است که اگر شما تمایل دارید پیام خود را به مخاطبین خاصی برسانید، پیامک انبوه می تواند یکی از سریع ترین و بهترین شیوه های برقراری ارتباط باشد. تصور کنید شما قادر باشید در یک ثانیه، پیامی را به کلیه اعضای عضو در سامانه پیامکی مدرسه خود ارسال نمایید. پیامک انبوه، ساده، موثر و مقرون به صرفه می باشد.
از پیامک گروهی می توان به شیوه های گوناگون استفاده کرد
آیا شما تمایل دارید که راهی برای برقراری ارتباط با کارکنان مدرسه خود باز نمایید؟ یا قصد دارید از پیامک گروهی برای به اشتراک گذاری اخبار مهم مدرسه با والدین دانش آموزان خود بهره ببرید؟ اهداف ارتباطی شما برای مدرسه هرچه که باشد، پیامک گروهی می تواند به شما در دست یابی به آن اهداف یاری رساند. شما به کمک کمپین های پیامکی گوناگون می توانید مخاطبین خود را دسته بندی نمایید و با کارکنان و یا والدین دانش آموزان به صورت مجزا ویا در کنار یکدیگر ارتباط برقرار نمایید.
در شرایط اضطراری و فوری، پیامک گروهی بسیار کارآمد خواهد بود
با وجود آنکه مدیران مدرسه تمایلی به فکر در رابطه با این موضوع ندارد، اما همیشه ممکن است شرایط اضطراری و خطرناکی در مدارس به وجود آید که جان افراد را تهدید کند. ایا شما روشی سریع برای اطلاع رسانی و اگاهی دادن به دانش آموزان، والدین آنها و کارکنان خود می باشید؟ از انجا که ارسال پیامک های گروهی بسیار ساده و سریع می باشد، این روش می تواند بهترین ابزار برای اطلاع رسانی های فوری و ضروری باشد.
پیامک انبوه، تنها یک ابزار بازاریابی برای مصارف تجاری نمی باشد. ویژگی های منحصر به فرد این راه ارتباطی موجب می شود شما در اکثر زمینه های برقراری ارتباط با گروهی از افراد، بتوانید آن را به عنوان شیوه اصلی ایجاد ارتباط مورد استفاده قرار دهید. مدارس نیز از این موضوع مستثنی نیستند و به خوبی می توانند برای پیشبرد اهداف فرهنگی خود از آن بهره ببرند
پنل اس ام اس
خرید پنل اس ام اس