سرعت تولید محتوای طراحی سایت خود را افزایش دهید؟


احتمالاً شما هم از کودکی شنیده اید که زمان عنصری ارزشمند و گران بها در زندگی است. همۀ ما ارزش وقت و زمان خود را می دانیم. اما تکرار این مسئله به جای آنکه مفید باشد، در برخی اوقات به ما ضرر می رساند.

همه طراحان سایت درباره اینکه چه مدت زمانی طول می کشد تا پست وبلاگی یا مطالب طراحی سایت خود را بهینه سازی کنند، همواره در اضطراب هستند. تصور کنید که زمان بسیار زیادی را صرف تولید محتوا یا نوشتن مطالب طراحی سایت خود کنید، اما نتیجه آن محتوایی بدون کیفیت باشد. چنین نتیجه ای قطعاً وحشتناک است.

مطمئناً در عین سری بودن در تولید محتوای طراحی سایت یا نگارش پست وبلاگ، شما انتظار دارید که محتوای تولیدی تان بهینه و با کیفیت باشد.

در این نوشته از سایت ساز پرتال، سعی داریم به صورت خلاصه راجع به 5 ابزاری صحبت خواهیم کرد که این روند را نه تنها برایتان ساده می کند، بلکه آن را سریع می کند.

در نوشتن محتوای طراحی سایت از ایده های خود استفاده کنید
هیچ کدام از ما از مغز و ذهن خود به طور کامل استفاده نمی کنیم. ما مزیت های این مورد ارزشمند را نمی دانیم و در بیشتر مواقع ذهن و مغز خود را غیر فعال نگاه می داریم. بیایید شرح دهیم.

شما بایست همگی ذهن و مغز خود را به کار ببرید تا نتایج مثبتی نه تنها در این زمینه، بلکه در خیلی از موردهای دیگر بگیرید. به ما اعتماد نمایید. مغز قادر است روی کارها و عملکردهای شما نظارت و مدیریت داشته باشد.

در حالی که کارهایی انجام می دهید که نیاز به فوکوس ذهن و فکر تان ندارد- مثل منتظر ماندن در مطب پزشک، پختن غذا، دوش گرفتن و غیره، می توانید به نوشتن پست های وبلاگ و مطالب طراحی سایت تان فکر نمایید. پیش نویس پست های طراحی سایت تان در ذهن خود، خیلی ارزشمند است و قادر است به سریع نوشتن مطالب طراحی سایت تان کمک کند. هنگامی که می نشینید و می خواهید مطالب طراحی سایت و یا پست وبلاگ خود را بنویسید، خیلی از موردهای را که در همه آن لحظات در ذهن خود پیش نویس می کردید را به یاد خواهید آورد.

دیگر مزیتی که می توانید از ذهن خود دریافت نمایید تا سرعت نوشتن پست وبلاگ و یا مطالب طراحی سایت خود را بالا ببرید، هنگام خواب است. پیش از رفتن به تخت خواب، چند دقیقه را روی ارائه ایده راجع به پست وبلاگ و یا مطالب طراحی سایت خود بگذرانید و اجازه دهید این قضیه هنگامی که به خواب می روید در ذهن تان خود نمایی کند.

در نگارش متن طراحی سایت بهتر است از نرم افزارهای دسکتاپ استفاده کنید
می توان به این قضیه نیز اشاره کرد که سیستم مدیریت مطالب WYSIWYG EDITOR شما هر چیزی که برای نوشتن پست وبلاگ و مطالب طراحی سایت تان احتیاج دارید را در اختیار تان می گذارد. این قضیه صحت دارد و شما می توانید از تجهیزات و امکانات جوملا و یا وردپرس استفاده نمایید. به چه دلیلی ما از شما می خواهیم که زمان و وقت گران بهای تان را روی اپلیکیشن های دسک تاپ صرف نمایید؟

به این خاطر که اپلیکیشن دسک تاپ در حالت آفلاین نیز قابل استفاده است و همگی موردهای که در زمان آنلاین حس های مان را پرت می کند و سبب ابطال وقت مان می شود را در بر ندارد.

اگر هنگامی که آنلاین هستید شروع به نوشتن پست وبلاگ و یا مطالب طراحی سایت فروشگاهی تان نمایید، موردهای بسیاری هست که بخواهد فوکوس شما را بر هم بریزد: صندوق ورودی ایمیل، اکانت های رسانه اجتماعی، اخبار ورزشی آنلاین و غیره.

اگر نمی دانید که بایست از کدام مکان ها، این نرم افزارهای دسک تاپ را تهیه نمایید، به طراحی سایت BLOG WRITING APP بروید و یا در گوگل به جستجوی آن باشید، قطعا می توانید مناسب ترین مورد را بیابید.

محتوای طراحی سایت خود را در محیطی آرام و ساکت بنویسید
خیلی از نویسندگان طراحی سایت و یا وبلاگ می گویند که نیاز به یک محیط ساکت برای اجرای صحیح عملکرد خود دارند. با کمال تاسف، هیچ محیطی به طور کامل ساکت نیست و این گونه محیط ها قادر نیست به فوکوس ما کمک کند.

پیشنهاد ما به شما این است که موزیکی استفاده نمایید تا دیگر صداهای محیط پیرامون تان به گوش شما نرسد. به علاوه این که برخی آهنگ ها به شما حس آرامش نیز القا می نمایند. می توانید آهنگ های بی کلامی را بیابید و در حین نوشتن به آن ها گوش دهید.

در حین نوشتن محتوای طراحی سایت از تایمر استفاده کنید
آیا اهل رقابت هستید؟ آیا می خواهید که نوشتن پست وبلاگ و یا مطالب طراحی سایت تان را تبدیل به یک ورزش نمایید؟ یک تایمر تنظیم نمایید. شما مطمئنا در طول هنگامی که برای تایمر معین کردید، سعی دارید تا زودتر عملکرد مورد نظر را انجام دهید.

حتی اگر یک فردی باشید که زیاد اهل مسابقه نیست، این شیوه تایمر قادر است ابزار خیلی سازگاری باشد. یک تایمر به شما نشان می دهد که سطح نوشتن و سرعت تان در این امر به چه ترتیب است. هنگامی که دریافتید که در سرعت نوشتن خود ضعف دارید، درصدد بهبود آن بر می آیید.

یک کرونومتر ساده نیز قادر است خیلی مفید و کمک نماینده باشد. دانلود برنامه های مشابه این نیز قادر نیست در زمینه نوشتن مطالب طراحی سایت و یا پست وبلاگ، ایده بدی باشد. می خواهید در کنار این مورد، از مولفه هایی که حس های تان را بر هم می ریزد، دوری نمایید؟ می توانید از POMODORO TECHNIQUE/ MY TOMATOES بهره ببرید. این 25 دقیقه تایمر به شما کمک می کند تا روی سرعت نوشتن متن طراحی سایت و یا پست وبلاگ تان نظارت داشته باشید.

پیش از نوشتن مطالب طراحی سایت، یک طرح کلی ایجاد نمایید
برای پست های کوتاه تر وبلاگ و یا طراحی سایت، یک طرح کلی خیلی ضروری نیست. اما در هر صورت، اگر می خواهید پست های وبلاگ و یا متن طراحی سایت دراز بنویسید، یک طرح کلی به کمک شما می آید. این امر به شما کمک می کند تا تفکرات و ذهنیات خود را سامان داده و روی موضوع عمده فوکوس داشته باشید.

روش تبلیغاتی موثر ،با تبلیغات موتورهای جستجو بیشتر دیده شوید ، راهکار تبلیغاتی جستجو ، تبلیغات شما در گوگل ، تبلیغات برای جستجو ، ادوردز با هزینه پایین ، تبلیغات بهینه ، رنک گوگل یک ، اکانت تبلیغات گوگل ، با تبلیغات گوگل آشنا شوید ، رنک اول گوگل را داشته باشید ، چگونه رنک یک گوگل را بدست آورید ، آموزش گوگل ادوردز ، با ما یک وب سایت زیبا داشته باشید ، طراحی وب سایت بهینه سازی شده ، وب دیزاین ، ساخت وبسایت شما ، فروش بیشتر با طراحی وب سایت ، ساخت یک سایت خوب ، یک وبسایت زیبا داشته باشید ، ایجاد یک سایت خوب ، با طراحی وبسایت ما همراه شوید ، چگونه رتبه یک گوگل را داشته باشم ، چگونه سایت خود را بهینه کنم ، راهنمای کامل بهینه سازی سایت ، سئو وبلاگ ، چگونه پیامک ارسال کنیم ، ارسال انبوه پیامک ، چگونه پیامک ارسال کنیم ، ارسال انبوه پیامک ، قدرتمند پیامک بفرستید ، اس ام اس تبلیغاتی بفرستید ، ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی ، ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی ، سامانه تخصصی ارسال پیامک انبوه ، پیشرفته ترین سیستم ارسال پیامک های تبلیغاتی ، چگونه از سامانه تحت وب پیامک تبلیغاتی بفرستم ، پنل ارسال اس ام اس ، قیمت ارسال پیامک تبلیغاتی ، قیمت ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی ، تعرفه ارسال اس ام اس تبلیغاتی ، تعرفه ارسال پیامک تبلیغاتی ، معامله خودرو ، معامله ماشین ، خرید خودرو دست دوم ، معامله خودرو دست دوم ، خرید ماشین کارکرده ، خرید ماشین نو ، خرید پراید دست دوم ، خرید پژو دست دوم ، خرید خودرو در شیراز ، خرید و فروش خودرو در مازندران ، خرید و فروش ماشین آذربایجان ، خرید و فروش ماشین نمایشگاه خودرو ، تبلیغات موتورهای جستجو ، صفحه اول جستجو، تبلیغات گوگل نوین ، نوین در گوگل تبلیغ کنید ، کسب رتبه اول در چند ماه و ارزان ، آموزش بهینه سازی موتورهای جستجو، سئو سايت ، آژانس بازاریابی سئو، سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کنید ، تکنیک های سئو ، چطور یک سئو کار حرفه ای را بشناسم ، سایت ساز سئو شده ، رتبه الکسا من را افزایش دهید ، رنک الکسا و گوگل ، چطور ترافیک و بازدید جستجو را افزایش دهیم ، پنل پیامک می تواند تاثیرگذار باشد ، طراحی سایت بهینه سازی شده و سئو شده ، ارسال پیامک های خدماتی به کل کشور ، خطوط اپراتور 3000 و ارسال پیام کوتاه ، خطوط اپراتوز 4000 برای ارسال پیام کوتاه ، ارسال پیامک های آنی تبلیغاتی به صورت انبوه ، پنل ارسال اس ام اس تبلیغاتی را از ما بخواهید ، چگونه پیامک تبلیغاتی ارسال کنیم؟ ، چرا باید با پیام کوتاه تبلیغ کنیم؟ ، سامانۀ آنلاین نوبت دهی با پیامک ، خرید و فروش ماشین نو و دست دوم ، لیست قیمت به روز بوگاتی و رنو ، لیست قیمت به روز پراید و 206 ، فروش ماشین های دست دوم و نو همینجا ، ماشین رویایی خود را بخرید ،